opnt.pl

Wynajem autokarów Wrocław

Jako firma poważna i odpowiedzialna gwarantuje swoim pasażerom przetransportowanie z jednej miejscowości do drugiej na czas. Podróż z WROCEK – TRAVEL przebiega spokojnie i bezpiecznie. To wszystko dzięki temu, iż firma posiada w swojej ekipie kierowców posiadających odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zawodu. Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, iż kierowcy mają spore doświadczenie i niemałe umiejętności – potrafią poradzić sobie w różnych sytuacjach na drodze. Bezpieczne dowiezienie pasażerów na miejsce jest dla WROCEK – TRAVEL priorytetem.

Nie tylko bezpieczna, ale i komfortowa podróż

Flota pojazdów, w jakim posiadaniu jest firma, to autobusy i autokary gwarantujące komfortową podróż dzięki wyposażeniu w klimatyzację, barek z napojami, składane stoliki oraz wygodne, regulowane fotele. Auta te są dokładnie sprawdzane pod kątek technicznym przed wyruszeniem w trasę.

Oferta WROCEK – TRAVEL skierowana jest do szerokiego grona klientów, w tym np. do:

  • szkół,
  • zakładów pracy,
  • biur podróży,
  • parafii,
  • klientów indywidualnych.

Firma ta chętnie nawiąże stałą współpracę, np. z zakładami pracy w ramach przewożenia pracowników z konkretnego przystanku pod budynek firmy ich zatrudniającej i z powrotem. WROCEK – TRAVEL oferuje przewozy nie tylko po Wrocławiu, ale również do innych miejscowości w Polsce, jak i krajów europejskich.

Cennik oraz sposób rezerwacji

Cennik ustalany jest indywidualnie. W przypadku tras dłuższych niż 10 godzin cena obejmie pracę drugiego kierowcy – zmiennika. Interesuje Cię wynajem autokarów we Wrocławiu i chcesz zarezerwować termin? Skorzystaj z formularza dostępnego na stronie internetowej WROCEK – TRAVEL.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Autoholowanie w Szczecinie i innych zakątkach Polski

Autoholowanie w Szczecinie i innych zakątkach Polski

Sprawdź tanie taxi w Grudziądzu

Sprawdź tanie taxi w Grudziądzu

Przeglądy rejestracyjne - Sieradz

Przeglądy rejestracyjne - Sieradz

Transport sanitarno-medyczny – TRANS-MICH

Transport sanitarno-medyczny – TRANS-MICH

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów