opnt.pl

Dojazdy do lotniska Schoenefeld i Tegel

Wybierając się za granicę warto skorzystać z lotnisk w Berlinie, które położone są niedaleko zachodniej granicy. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla osób mieszkających w jej pobliżu. Problemem pozostaje transport na lotnisko w Berlinie. Tutaj z pomocą przychodzi firma BEL-BUS. Oferuje ona na tej trasie dogodne cenowo przewozy. Do dyspozycji klientów pozostaje bardzo dobrze przygotowana flota, na którą składają się regularnie sprawdzane pod względem technicznym busy.



Busem do Berlina – tanio i wygodnie



Zatrudnieni przez BEL-BUS kierowcy są doświadczeni i zawsze dobrze przygotowani do podróży dzięki temu każdy z klientów dotrze na miejsce punktualnie. Miejsce, w którym zatrzymuje się bus znajduje się w niedalekim sąsiedztwie lotniska, co sprawia, że pasażerowie nie muszą przewozić ani przenosić dodatkowo swoich bagaży na dużym dystansie. Kurs odbywa się wygodnym autem, w którym jest klimatyzacja i ergonomiczne fotele. W dogodnych warunkach trasa upływa przyjemnie i szybko, a podróżujący docierają na miejsce wypoczęci i gotowi do dalszej drogi.



Lotnisko Schoenefeld i Tegel na wyciągnięcie ręki



Loty z berlińskich lotnisk są często dużo bardziej atrakcyjne cenowo. Ponadto oferują dużo więcej kierunków niż te znajdujące się w zachodniej części Polski. Dlatego Polacy coraz częściej wybierają Schoenefeld i Tegel. Ponadto z BEL-BUS ułatwisz sobie dojazd na lotnisko. Dzięki usługom firmy będziesz mógł pozostawić w domu własne auto i uniknąć niewygodnych podróży autobusem lub pociągiem. BEL-BUS dowiezie Cię prosto na miejsce, niedrogo i przede wszystkim w pełni bezpiecznie.



BEL - BUS Przewóz Osób

66-440 Skwierzyna
tel. 608-389-531

Zobacz także:

Odkup odszkodowania

Odkup odszkodowania

Oferta podróżowania nowoczesnymi busami do Niemiec

Oferta podróżowania nowoczesnymi busami do Niemiec

Wynajem autokarów Wrocław

Wynajem autokarów Wrocław

Autoholowanie w Szczecinie i innych zakątkach Polski

Autoholowanie w Szczecinie i innych zakątkach Polski

Rent car

Rent car