opnt.pl

Klimatyzacja samochodowa

Klimatyzacja w samochodzie to pewien standard. Rzadko decydujemy się na samochody, które nie posiadają klimatyzacji. Chroni nas ona w upalne dni, kiedy to żar leje się z nieba. Daje też bezpieczeństwo, ponieważ wysokie temperatury nie są wskazane dla osób chorych na serce, starszych czy dla dzieci. A często i osoby starsze i chore prowadzą samochód. Brak odpowiedniej temperatury może przyczynić się do tragedii. Dlatego warto posiadać klimatyzację samochodową oraz o nią dbać.

Naprawa klimatyzacji

Na wybór klimatyzacji samochodowej nie mamy znaczącego wpływu. Jest ona wbudowana w samochód fabrycznie i jedyne, co można z nią robić to serwisować oraz naprawiać. Ten rodzaj klimatyzacji trzeba też czasem „nabijać”. Oznacza to wymianę substancji, dodanie tej, która powoduje chłodzenie. Niestety spora część użytkowników samochodów zapomina o regularnym sprawdzaniu klimatyzacji. Takie zapomnienie może kosztować słono. Jak zapobiec temu? Wystarczy regularnie odwiedzać takie serwisy jak Ice Klima. Naprawa klimatyzacji w Poznaniu, czyli mieście, gdzie znajduje się firma Ice Klima jest wykonywana profesjonalnie i za niewielką stawkę. Taką naprawą klimatyzacji w Poznańskiej firmie zajmują się osoby, które dobrze znają się na temacie.

Klimatyzacja samochodowa – Poznań

Naprawa klimatyzacji w Poznaniu, tej samochodowej, polega na sprawdzaniu szczelności układu, napełnianiu czynnika chłodniczego, wymianie filtra i odgrzybianiu. Wszystkie te zabiegi są wymagane, ponieważ gdy nie robimy tego regularnie, klimatyzacja może robić nam krzywdę. Gdy w niej zbiorą się grzyby, wirusy i inne bakterie, a my włączymy ją... automatycznie wdychamy te małe i niewidoczne stwory. To bardzo niebezpieczne i niekorzystne dla zdrowia. Szczególnie dla alergików, którzy potrzebują czystego powietrza, wolnego od grzybów i innych bakterii. To dlatego tak ważna jest naprawa klimatyzacji samochodowej, jej regularny serwis.


Ice-Klima
Rubież 10/d
61-612  Poznań
tel. 665-053-621

Zobacz także:

Wąż do odkurzacza Electrolux

Wąż do odkurzacza Electrolux

Autoryzowany salon Mazda

Autoryzowany salon Mazda

dyspenser do folii stretch

dyspenser do folii stretch

Usługi spawalnicze w Białystoku

Usługi spawalnicze w Białystoku

http://www.sciskpol.pl/podstawowe,maszyny.html

http://www.sciskpol.pl/podstawowe,maszyny.html