opnt.pl

Karty charakterystyki substancji chemicznych

Firma Pro-Perfekt od 2009 roku zajmuje się w sposób profesjonalny tworzeniem kart charakterystyki chemicznych substancji, a także ich serwisem.

W swojej ofercie Pro-Perfekt posiada kilka punktów. A oto i one – przygotowywanie kart charakterystyki na podstawie: oryginalnych kart wykonanych zgodnie z przepisami UE przystosowując je do polskich przepisów, oryginalnych kart wykonanych zgodnie z innymi przepisami niż unijne przystosowując je do polskich i unijnych przepisów, receptury z pełną klasyfikacją zagrożeń i oznakowaniem zgodnie z przepisami dyrektywy preparatowej, receptury z pełną klasyfikacją zagrożeń i oznakowaniem zgodnie z przepisami CLP, karty charakterystyki w języku polskim lub innym, przekładając ją na język angielski zgodnie z przepisami unijnymi.

Ponadto firma Pro-Perfekt deklaruje nieodpłatne uczestnictwo w wyjaśnianiu wszelkich nieścisłości zarzuconych przez organ kontrolujący w kartach charakterystyki substancji chemicznych. Na życzenie klienta firma zgłosi także nieodpłatnie karty do Biura ds. Substancji i Preparatów Chemicznych. Pro-Perfekt doradzi podczas projektowania etykiet – oczywiście również bezpłatnie. W ramach umowy abonamentowej w przypadku zmiany przepisów firma zaktualizuje karty charakterystyki substancji chemicznych. Istnieje również możliwość umieszczenia w karcie charakterystyki całodobowego numeru informacyjnego także w ramach umowy.

Odpłatności za przygotowane karty charakterystyki są ustalane indywidualnie na podstawie ilości kart, rodzaju współpracy, a także wymagań klienta.

W przypadku zainteresowania usługami Pro-Perfekt i chęcią nawiązania współpracy, firma prosi o kontakt telefoniczny, mailowy bądź też poprzez formularz kontaktowy. Formularz, jak i pozostałe dane do kontaktu znajdą Państwo na stronie http://properfekt-msds.pl/.


Pro-Perfekt
Gnieźnieńska 3/20
61-015 Poznań
tel. 662 011 087

Zobacz także:

Cena lady chłodniczej | ES System K

Cena lady chłodniczej | ES System K

Pościel Rodzinie – kołdry w 100% z gęsiego puchu

Pościel Rodzinie – kołdry w 100% z gęsiego puchu

Szamba betonowe Opoczno

Szamba betonowe Opoczno

Szamba betonowe Bełchatów

Szamba betonowe Bełchatów

Szamba betonowe Łódź

Szamba betonowe Łódź